Історична довідка

Перше лісовпорядкування було проведено у 1922 році, тоді ж було організовано Славутське лісництво. У 1930 році на базі Славутського лісництва було створено Славутський ліспромгосп «Українліс», який у 1936 році згідно з наказом за № 502 тресту «Українліс» та об’єднаною інструкцією Наркомлісу Головного Управління з лісоохорони та лісонасаджень від 23 серпня 1936 року Славутський ліспромгосп «Українліс» реорганізовано у лісгосп. Відтоді й веде своє літочислення Славутський лісгосп.

Організація території

ДП „Славутський лісгосп” розташований в північній частині Хмельницької області на території Славутського адміністративного району. На північний захід він межує з Рівненською областю, на північний схід і схід – з ДП „Шепетівський лісгосп” , на півдні з ДП „ Ізяславський лісгосп”.
Вся площа розділена на 14 лісництв, до складу яких входять 26 майстерських дільниць.

Функції лісгоспу

Підприємство створене з метою ведення лісового господарства, охорони і захисту, раціонального використання та відтворення лісів. Основними напрямками діяльності ДП «Славутське лісове господарство» є проведення заходів з відновлення лісів, підвищення їх продуктивності, створення нових насаджень із швидкоростучих і технічно цінних лісових порід.

Важливою функцією підприємства є охорона лісів від пожеж, незаконних рубок, захист лісів від хвороб та шкідників.