Голицьке лісництво займає площу 1238,2 га.
   В результаті його розукрупнення до нього відійшли  квартали: 31,32,36,37,44,45,53,54,61,62,63,72.
У Голицькому лісництві ростуть соснові ліси лишайникові, соснові ліси вересові, соснові ліси звичайно дубові, соснові ліси чорницеві. Останній тип лісу характеризується тим, що деревний ярус утворює  сосна звичайна, поодиноко трапляється – дуб звичайний, береза повисла. Підлісок не розвинений. У чагарниково-трав’яному ярусі росте – чорниця, брусниця, лохина, шучник дернистий, дзвоники персиколисті, орляк звичайний, молінія голуба, веснівка дволиста, багно звичайне та ожина волосиста. Виділяється у лісі добре розвинений моховий покрив, який представлений – гілокомієм блискучим, рунянкою звичайною,  сфагнумом дібровним і плевроцієм Шребера. Соснові ліси переважають, у яких можна бачити молодняки, середньовікові дерева, пристигаючі, стиглі та перестиглі породи. Є на території Голицького лісництва квартали з дуба звичайного високостовбурного: 61 – 62, де ростуть молодняки, середньовікові, пристигаючі, стиглі та перестиглі дерева. 
   У Голицькому лісництві пануючими є соснові ліси з сосни звичайної і модрини, які належать до різної вікової групи – молодняки, середньовікові, пристигаючі, стиглі та перестиглі. Соснові ліси  у лісництві займають – до 70% площі, вони неоднорідні, тут можна бачити – соснові ліси лишайникові, соснові ліси вересові, соснові ліси чорницеві. Тутешні соснові ліси вересові характеризуються тим, що у них деревний ярус утворює сосна звичайна з поодинокими деревами, дуба звичайного, берези повислої. У чагарниково-трав’яному ярусі переважає верес звичайний, чорниця, орляк звичайний, брусниця, куничник очеретяний, нечуйвітер волохатенький, золотушник звичайний, біловус стиснутий, котячі лапки дводомні, веснівка дволиста, чебрець звичайний і ожина волосиста. У цьому лісі мохово-лишайниковий покрив розріджений, у ньому виділяються – кладонія м’яка, гілокомій блискучий, дикран зморшкуватий. Крім цього типу лісу у Голицькому лісництві можна бачити: дубові ліси з дуба високостовбурного – до 12% площі, березові ліси з берези повислої – до 11% площі, ялинові ліси з ялини європейської – до 2% площі, чорно вільхові ліси з вільхи чорної до 3% площі. У Голицькому лісництві крім соснових лісів чорницевих, значні площі займають сосново-дубові орлякові ліси, корінні деревостани цих лісів двох’ярусні. Перший ярус представлений сосною звичайною, рідко березою повислою, у другому росте дуб звичайний. Зазвичай підлісок складають – ліщина, бруслина європейська, дрік красильний, крушина ламка, бузина чорна і горобина звичайна. У чагарниково-трав’яному ярусі вдається бачити орляк звичайний, чорницю, веснівку дволисту, суницю лісову та брусницю. Моховий покрив розріджений, переважно складається з листяних мохів.  
   Фауна ссавців цього лісництва включає абсолютну більшість видів типових для інших лісових угідь – білку звичайну, білозубку білочереву, бурозубку, видру річкову, вовчка лісового, білозубку малу, вовчка сірого,  зайця-русака, їжака звичайного, козулю європейську, крота, куницю лісову та куницю кам»яну, тхора звичайну, ласку, лисицю, лося, мишу лісову, мишу маленьку, нічницю велику, свиню дику тощо.
   Серед амфібій вдається бачити: жабу гостроморду, ставкову, трав҆яну і навіть озерну, квакшу, кумку червоночеревну, ропуху зелену та сіру, тритона гребінчастого та звичайного, а також часничницю.                                 
   Частіше всього видають себе такі плазуни: веретільниця, вуж водяний, гадюка звичайна, мідянка, ящірка живородна, прудка та зелена і навіть черепаха болотяна біля річок та боліт.
Склад орнітофауни представлений такими видами: пугач, припутень, підорлик малий, підсоколик малий, підкоришник, осоїд, орябок, орел-карлик, омелюх, мухоловка строката, сіра, мала та білошийка, крутиголовка, крук, кропив’янка прудка, чорноголова та рябогруда, коноплянка, зяблик, зозуля звичайна, вивільга, зеленяк, грак і ворона сіра.
   На території Голицького лісництва є декоративна шкілка, яка займає площу 0,22 га та теплиця для живцювання. Тут вирощуються туя західна та східна, кипарисовик горіхоплідний, самшит вічнозелений, ялівці, модрина, ялина колюча, ялина коніка декоративні квітучі кущі. Головні лісо утворюючі породи, такі як сосна звичайна, ялина європейська, дуб звичайний, модрина вирощуються на тимчасових лісових розсадниках.
У лісництві є зона відпочинку «Лісова хата», яка облаштована альтанками, ігровими майданчиками для дітей, місцем для розведення багаття. 
   Дбають у лісництві й про лісівничу зміну. Для профорієнтаційної роботи в адміністративному приміщенні обладнано спеціалізований клас, а на території створено еколого-просвітницьку стежку, де  юні лісівники з ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №7 та учнівського лісництва «Юннат» проводять навчальні заняття.
Лісничий Голицького лісництва – Веремій Олександр Володимирович.
   Професійну діяльність розпочав у 1985 році робочим по догляду за лісовими культурами у Жуківському лісництві. Після закінчення Березнівського лісотехнічного коледжу у 1989 році прийнятий на роботу у Голицьке лісництво майстром лісу, з 2000 року помічник лісничого, з 2002 лісничий Голицького лісництва. У 2004 році закінчив Національний ЛТУ України. Нагороджений Почесною Грамотою Голови Держлісагентства у 2013 році.