ГОРОДЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО

      Городецьке лісництво, загальною площею 1133,0 Га входить до складу  ДП „Славутське лісове господарство” і розташоване в східній його частині Славутського  адмістративного району.
      Контора лісництва знаходиться в с. Миньківці кв. №3 Хутірського лісництва Славутського району Хмельницької області на відстані 14 км від контори лісгоспу.
Лісництво організоване згідно наказу ДП „ Славутьский лісгосп” № 4 від 05.01.2009 року на підставі листа Хмельницького ОУЛМГ № 5-1268 від 23.12.2008 року в результаті реорганізації Хутірського лісництва.
      Лісові масиви лісництва розташовані на території Мало - Поліського лісового району зони змішаних лісів.
      На території лісництва знаходяться об’єкти природно-заповідного фонду: ботанічна пам’ятка природи місцевого значення  „ Колонія підсніжника ” площею 7,3 га. та ботанічна пам’ятка природи місцевого значення „ Хутірський ” площею 55,1 га.
Клімат в районі розміщення лісництва помірно-континентальний, що сприяє розвитку таких деревних і чагарникових порід як сосна, ялина,  дуб звичайний, дуб червоний, клен, граб, явір, береза тощо.  Переважаючими насадженнями на території лісництва є соснові ліси, що характеризуються молодняками - 38%, середньовіковими – 26% , пристигаючими – 22%, стиглими і перестиглими насадженнями – 14%, займають 51% вкритої лісовою рослинністю лісових ділянок. На листяні ліси припадає: твердолистяні господарства  – 23 % та м’яколистяне господарство відповідно 26 % від загальної  площі лісництва.Крім цього, з метою вирощування якісних лісових масивів та утримання лісів в належному санітарному стані, щорічно на площі понад 50 га. проводяться рубки формування і оздоровлення лісів та санітарні рубки, від чого лісгосп отримує додатково 500 - 700 кбм деревини.
      Для безперервного і невиснажливого лісокористування щорічно рубок головного користування в лісництві проводиться на площі понад 10 га. вихід деревини становить близько 2800 тис.м3. Рубки головного користування на  проводяться в місцях запроектованих лісовпорядкуванням та ведуться згідно „Правил проведення рубок головного користування в лісах України”.
      В умовах лісництва  лісовідновлення проводиться переважно шляхом садіння лісових культур, створюються посадкою сіянців. Термін переведення лісових культур у вкриті лісовою рослинністю землі становить в середньому 6 - 7 років.