Хоровицьке лісництво займає площу 1448 га.
   В результаті розукрупнення до його складу відійшли  квартали: 50,51,59,60 по Голицькому лісництву та квартали 43,44,53,54,63,64,65,66 по Кривинському лісництву.
   У Хоровицькому лісництві ростуть соснові ліси лишайникові, соснові ліси вересові, сонові ліси звичайно дубові, соснові ліси чорницеві. Деревний ярус утворює  сосна звичайна, поодиноко трапляється – дуб звичайний, береза повисла, дуб червоний. У чагарниково-трав’яному ярусі росте – чорниця, брусниця, орляк, буквиця лікарська, сон трава, верес, ожина волосиста. Виділяється у лісі добре розвинений моховий покрив, який представлений – плевроцієм Шребера, дикраном. Соснові ліси переважають у кварталах 43,44,53,54,55,63,64,50,59,60, у яких можна бачити молодняки, середньовікові дерева, пристигаючі, стиглі та перестиглі породи. Березові ліси займають незначну площу 3% від загальної площі лісництва. Можна зустріти у кварталах 53,64,66. Дубові насадження займають площу 15-20 % від загальної площі лісництва та знаходяться у кварталах 43,44,53,51,60.   
   Зазвичай підлісок складають – ліщина, зіновать руська, бруслина бородавчата, зіновать цінгера,  крушина ламка, бузина чорна і горобина звичайна.
   Фауна ссавців цього лісництва включає абсолютну більшість видів типових для інших лісових угідь – білку звичайну, білозубку білочереву, бурозубку, вовчка лісового, білозубку малу, вовчка сірого, зайця-русака, їжака звичайного, козулю, крота, куницю лісову, кутору звичайну, ласку, лисицю, мишу лісову, мишу маленьку, нічницю велику, ондатру, свиню дику. Засіваються кормові ділянки для підгодівлі тварин.
   Частіше всього видають себе такі плазуни: веретільниця, вуж водяний, гадюка звичайна, мідянка, ящірка живородна, прудка та зелена і навіть черепаха болотяна біля річок та боліт.
Склад орнітофауни представлений такими видами: пугач, припутень, підорлик малий, підсоколик малий, підкоришник, осоїд, орябок,  омелюх, мухоловка строката, сіра, мала та білошийка, крутиголовка, крук, кропив’янка прудка, чорноголова та рябогруда, коноплянка, зяблик, зозуля звичайна, зеленяк, грак і ворона сіра.
   Лісничий Хоровицького лісництва – Немец Володимир Миколайович.
У 2005році вступив до Житомирського національного агроекологічного університету на денну форму навчання, після закінчення якого  у 2010 році був прийнятий на роботу майстром лісу Кривинського лісництва. З 2012 року помічник лісничого Хоровицького лісництва. З 2016 року призначений лісничим Хоровицького лісництва. Був занесений, як кращий виробничник, на Дошку пошани підприємства.