Комарівське лісництво займає площу 1542,7 га.
В результаті розукрупнення до складу Комарівського лісництва відійшли  квартали: 42,45-49, 51-52, 56-62,68-69. 
У Комарівському лісництві переважають квартали соснових лісів лишайникових, у цих лісах у деревостані виділяється сосна звичайна. Підлісок зазвичай не розвинений. У чагарниково-трав’яному покриві переважає чебрець звичайний, костриця овеча, нечуйвітер зонтичний, мучниця звичайна, калерія сиза, золотушник звичайний, верес звичайний і цмин піщаний. У лісництві є ділянки сосни і модрини, які належать до молодняків, середньовікових, пристигаючих і стиглих та перестиглих лісів. Соснові ліси знаходяться у всіх кварталах. Підлісок гарно розвинений і представлений – ліщиною, крушиною, жостером і глодом.
 У Комарівському лісництві можна бачити у кварталах ділянки молодняків, середньовікові, пристигаючі, стиглі та перестиглі з дуба червоного, дуба звичайного. Є тут у кварталах – 46, 48, 59  чорновільхові ліси. За складом деревостану вдається бачити тут чисті чорновільшняки, у складі яких домішка з інших порід і чагарників незначна, та складні, зі значною домішкою різних деревних порід і досить добре розвиненим підліском. 
У Комарівському лісництві також росте сосновий ліс чорницевий, деревний ярус утворює сосна звичайна, поодиноко – береза повисла, рідше – дуб звичайний. Підлісок у лісі не розвинений. У чагарниково-трав’яному покриві ростуть –  чорниця, орляк звичайний, шучник дернистий, брусниця, дзвоники персиколисті, верес звичайний, лохина, багно звичайне, веснівка дволиста, ожина волосиста, перлівка поникла та молінія голуба. У цьому лісі гарно розвинені мохи – гілокомій блискучий, плевроцій Шребера, подекуди сфагнум. Серед земноводних вдається бачити: часничницю, квакшу, жабу трав҆яну, тритона звичайного, ропуху сіру, кумку червоночереву, ропуху зелену, а в лісових озерцях – жабу озерну. Плазуни у цьому лісництві  в теплу пору року видають свою присутність такими видами: веретільницею, вужом звичайним, гадюкою звичайною, мідянкою, ящіркою прудкою, а по тутешнім водоймам – жабою ставковою, черепахою болотяною та вужом водяним. Найбільш поширеними ссавцями у лісництві є: миша лісова, лисиця, їжак звичайний, вовчок лісовий, заєць-русак, козуля, бобри, кріт, ласка, куниця лісова,  нічниця велика, свиня дика.
 Орнітофауна представлена такими видами птахів: мухоловка біло шийка,  осоїд,  щиглик, крижень, щеврик лісовий, шуліка чорний, кібець, чикотень, чечітка звичайна, сорока, соловей східний, сова сіра, синиця довгохвоста, снігур, підорлик малий, омелюх і дятел малий.
Лісничий Комарівського лісництва – Шпак Роман Миколайович.
Професійну діяльність розпочав після закінчення Львівського лісотехнічного інституту у 1999 році майстром лісу Кривинського лісництва, працював помічником лісничого, а з 2009 року лісничим Кривинського лісництва.