Кривинське лісництво займає площу 1285,9 га.
   В результаті розукрупнення до складу Кривинського лісництва відійшли  квартали: 1,3,4, 6-10, 22-25, 31-33, 41, 67,75-77. 
   У Кривинському лісництві переважають квартали соснових лісів лишайникових, у цих лісах у деревостані виділяється сосна звичайна. Підлісок зазвичай не розвинений. У чагарниково-трав’яному покриві переважає чебрець звичайний, костриця овеча, нечуйвітер зонтичний, мучниця звичайна, калерія сиза, золотушник звичайний, верес звичайний і цмин піщаний. У лісництві є ділянки сосни і модрини, які належать до молодняків, середньовікових, пристигаючих і стиглих та перестиглих лісів. Соснові ліси знаходяться у кварталах – 1,3,4, 8-10, 22, 25. Підлісок гарно розвинений і представлений – ліщиною, крушиною, глодом і жостером.
   У Кривинському лісництві можна бачити у кварталах ділянки молодняків, середньовікові, пристигаючі, стиглі та перестиглі з дуба червоного, дуба звичайного. Є тут у кварталах – 7,8,32  чорновільхові ліси. За складом деревостану вдається бачити тут чисті чорновільшняки, у складі яких домішка з інших порід і чагарників незначна, та складні, зі значною домішкою різних деревних порід і досить добре розвиненим підліском. 
   У Кривинському лісництві також росте сосновий ліс чорницевий, деревний ярус утворює сосна звичайна, поодиноко – береза повисла, рідше – дуб звичайний. Підлісок у лісі не розвинений. У чагарниково-трав’яному покриві ростуть –  чорниця, орляк звичайний, шучник дернистий, брусниця, дзвоники персиколисті, верес звичайний, лохина, багно звичайне, веснівка дволиста, ожина волосиста, перлівка поникла та молінія голуба.    У цьому лісі гарно розвинені мохи – гілокомій блискучий, плевроцій Шребера, подекуди сфагнум.
   Серед земноводних вдається бачити: часничницю, квакшу, жабу трав҆яну, тритона звичайного, ропуху сіру, кумкучервоночереву, ропуху зелену, а в лісових озерцях – жабу озерну.
  Плазуни у цьому лісництві  в теплу пору року видають свою присутність такими видами: веретільницею, вужом звичайним, гадюкою звичайною, мідянкою, ящіркою прудкою, а по тутешнім водоймам – жабою ставковою, черепахою болотяною та вужом водяним.
   Найбільш поширеними ссавцями у лісництві є: миша лісова, лисиця, їжак звичайний, вовчок лісовий, заєць-русак, козуля, бобри, кріт, ласка, куниця лісова,  нічниця велика, свиня дика.
 Орнітофауна представлена такими видами птахів: мухоловка біло шийка,  осоїд,  щиглик, крижень, щеврик лісовий, шуліка чорний, кібець, чикотень, чечітка звичайна, сорока, соловей східний, сова сіра, синиця довгохвоста, снігур, підорлик малий, омелюх і дятел малий.
   На території Кривинського лісництва функціонує декоративна шкілка, де вирощується декоративний посадковий матеріал для реалізації та озеленення, є теплиця для живцювання.
Функціонує заповідне урочище місцевого значення «Вільшина».
Лісничий Кривинського лісництва – Кравчук Олександр Петрович.
   Професійну діяльність розпочав після закінчення Львівського лісотехнічного інституту у 1992 році майстром лісу Кривинського лісництва, працював помічником лісничого, а з 2006 року лісничим Кривинського лісництва. Має державну нагороду – іменний годинник Голови Держкомлісгоспу.