Крупецьке лісництво, загальною площею 1301,1 га входить до складу ДП "Славутський лісгосп” і розташоване в центральній його частині на території Славутського адміністративного району.
Контора лісництва знаходиться в м.Славуті кв.№18 Крупецького лісництва  ДП „ Славутський лісгосп”, на відстані 4 км. від контори лісгоспу.
Лісові масиви лісництва розташовані на території Мало-Поліського лісового району зони змішаних лісів.
Лісництво організоване 4 січня 2016 року на підставі наказу ДКЛМГУ №158 від 27.05.2010 року в результаті розукрупнення Славутського лісництва.
Клімат в районі розміщення лісництва помірно-континентальний, що сприяє розвитку таких деревних і чагарникових порід як сосна, ялина, модрина, дуб звичайний, дуб червоний, береза повисла, осика, вільха чорна, липа тощо. Переважаючими насадженнями на території лісництва є соснові  ліси, що характеризуються молодняками, середньовіковими, пристигаючими, стиглими і перестиглими насадженнями, займають переважаючу частину вкритої лісовою рослинністю лісових ділянок і розташовані у 2, 3, 6, 15, 16, 26, 27, 28, 30 лісових кварталах. А у кварталах 8, 9, 17, 18, 19,29, 31, 32 переважаючими є м’яколистяні з домішками хвойних і твердолистяних насаджень по причині більш багатших лісорослинних умов і понижених вологих місць.
В умовах лісництва лісовідновлення проводиться переважно шляхом садіння лісових культур, створюються посадкою сіянців. Термін переведення лісових культур у вкриті лісовою рослинністю землі становить в середньому 6-7 років.
Рубок головного користування в лісництві майже не має, тому що частка експлуатаційних лісів лісництва не значна. А в захисних і рекреаційно-оздоровчих категоріях лісництва з метою вирощування якісних лісових масивів та утримання лісів в належному санітарному стані, щорічно на площі понад 70 га. проводяться рубки формування і оздоровлення лісів та санітарні рубки, від чого лісгосп отримує додатково1000-1100 м³ деревини.