Пріорітетним напрямком роботи лісгоспу є комплексне ведення лісогосподарського виробництва, розширене лісовідтворення, створення високоповнотних насаджень з головними лісоутворюючими породами сосни, дуба ,ялини, модрини.
У минулому році лісництвами лісгоспу  створено методом посадки та посіву 237 га лісових культур на землях держлісфонду, що на 13% більше від запланованого річного завдання.
Постійно впроваджуються передові методи ведення лісового господарства, максимально наближеного до природного.
До лісових культур відносимо лісові культури, створені шляхом природного поновлення. Так, за 2017 рік проведено природного поновлення на площі 40 га, в тому числі 13 га шляхом сприяння з головною породою сосна.
Вирощування посадкового матеріалу здійснюється в лісових розсадниках.  На підприємстві діють 20 тимчасових розсадників загальною площею 1,30 га та 1 постійний у Жуківському лісництві площею 2 га. Весною 2017 року посіяно 1,6 га деревних та чагарникових порід, в тому числі сосни 0,6 га, дуба 0,7 га і інші 0,3 га. Асортимент висіяних порід становить 17 шт.
За 2017 рік  вирощено стандартного посадкового матеріалу 1,9 млн. шт., в т. ч. сосни – 1,3 млн.шт., ялини 133 тис.шт., дуба зв. 270 тис.шт., інших порід  197 тис.шт.
Закладено плантацій новорічних ялинок на 5,5 га.
Лісові насадження починають давати віддачу лише після 15-20 річного віку, коли деревина, яка заготовляється в порядку рубок догляду підлягає реалізації. А до цього кожний рік витрачаються кошти на різні лісогосподарські заходи, а саме: посадка лісу, догляд за лісовими культурами ручний та механізований, доповнення сіянців, які загинули, рубки догляду в молодняках і т.д. Так щорічно на ці цілі витрачається майже 4 млн. грн. Жодного гектара не заліснених лісосік в держлісфонді немає.