< Попередня новина


21 березня – Міжнародний день лісу

21.03.2021 15:29 | давність новини: 31 дн.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутський лісгосп"
Категорія: Загальні новини

     Цьогоріч 21 березня лісівники ДП «Славутський лісгосп» відзначили як Міжнародний день лісу та початок акції „Створюємо ліси разом ”. Акція триватиме до 17 квітня 2021 року  - дня довкілля.
     У рамках акції проведено пізнавальну екскурсію  на комплекс по вирощуванню сіянців із закритою кореневою системою для учнів 10-Б класу Славутського ліцею І-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради. 
     Метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість для існування житття на планеті, а також виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, дотримання правил поведінки у лісі, надання можливості школярам у створенні лісів та підвищення довіри суспільства до діяльності працівників лісової галузі. Цікаво було почути і побачити як вирощуються молоді сіянці, з яких згодом стає дорослий ліс.
Цього ж дня працівники лісової охорони Жуківського лісництва долучилися до акції розвішуючи шпаківні у лісових масивах лісництва.  
     Лісівники запрошують жителів м. Славути та Славутського району долучитися до справи збереження лісів – взяти участь у всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом».
 
     Прес-служба Славутського лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)