< Попередня новина


Бережіть ліс від пожеж!

13.07.2015 01:37 | давність новини: 5 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Оперативна інформація

З довготривалим утриманням спекотної сонячної погоди, зявляється загроза виникнення пожеж в лісах.
Як показує досвід, головним чинником виникнення лісових пожеж - є людський фактор, недбалість а іноді і злочинна поведінка людей в лісі.
З метою забезпечення протидії лісовим пожежам державним підприємством «Славутське лісове господарство» проведено ряд відповідних заходів:
приведено у підвищену готовність лісопожежні станцій, пожежні явтомобілі, організовано чергування на пожежно-спостережних вежах, створено резерв паливно-мастильних матеріалів;
проводяться спільно з співробітниками МНС та МВС рейди - патрулювання , виявлення і притягнення до відповідальності порушників правил пожежної безпеки в лісах;
влаштовуються протипожежні розриви, мінералізовані смуги, лісові дороги перекриваються шлагбаумами із забороняючими знаками, поновлюються та утримується в належному стані наочна агітація з протипожежної тематики, біг- борди, аншлаги, панно;
проводяться виступи у ЗМ1, лекції та роз'яснювальні бесіди.
Адміністрація ДП «Славутського лісгоспу» звертається до мешканців м.Славута та навколишніх сіл району з проханням не розкладати багать у лісі та дотримуватись елементарних правил безпеки при відвідуванні лісових масивів. На час пожежонебезпечного періоду заборонено в'їзд автоторанспортних засобів до лісових масивів, запроваджено максимальне обмеження відвідування лісових масивів населенням.
Наголошуємо на важливості суворого дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах і попереджаємо про можливість притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності осіб, які будуть ці правила порушувати.
Категорично забороняється: розводити багаття в лісонасадженнях; не можна палити в лісі цигарки і кидати недопалки; заїжджати в лісові масиви автотранспортними засобами без нагальної необхідності;
Пам'ятайте, пожежу легко спричинити але важко загасити! Не забувайте, що за людську недбалість і безвідповідальність, яка нерідко призводить до трагічних наслідків, доводиться розплачуватись надто дорогою ціною!
Ліс - це наше спільне багатство - невичерпне джерело здоров'я і краси, безцінний скарб який ми повинні залишити прийдешнім поколінням. Збережімо його!


З повагою,
Адміністрація ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)