< Попередня новина


Бережіть ліс від пожеж!

14.07.2021 10:50 | давність новини: 23 дн.
Автор:  Адміністрація ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

       Внаслідок значного підвищення температури повітря та тривалої відсутності опадів підвищується пожежна небезпека в лісах. Як показує досвід, головним чинником виникнення лісової пожежі - є людський фактор, недбалість а іноді і злочинна поведінка людей в лісі.
      Адміністрація ДП «Славутського лісгоспу» звертається до жителів міста Нетішин, Славути та навколишніх сіл з проханням не розкладати багать у лісі та суворо дотримуватись Правил пожежної безпеки при відвідуванні лісових масивів, тимчасово обмежити в`їзд автотранспортних засобів до лісових масивів.
Нагадуємо, що порушники «Правил пожежної безпеки в лісах України» несуть адміністративну і кримінальну відповідальність згідно Адміністративного та Кримінального кодексів України.
     Пам'ятайте, пожежу легко спричинити але важко загасити! Не забувайте, що за людську недбалість і безвідповідальність, яка нерідко призводить до трагічних наслідків, доводиться розплачуватись надто дорогою ціною!
     Ліс - це наше спільне багатство - невичерпне джерело здоров'я і краси, безцінний скарб, який ми повинні залишити прийдешнім поколінням. Збережімо його!
     У разі виявлення місця загоряння просимо звертатися за телефонами цілодобового чергового по 
ДП «Славутський лісгосп» (03842) 7 14 59, або моб. 0676572506.
 
     З подякою, адміністрація ДП «Славутський лісгосп».

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)