< Попередня новина


ДЕНЬ ДЕПУТАТА НА ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «СЛАВУТСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

25.10.2019 15:47 | давність новини: 3 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутський лісгосп"
Категорія: Загальні новини

     Відбувся виїзний семінар депутатів  Славутського району, у якому брали участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Пешко П.С., директор національного природного парку «Мале Полісся» Сасюк А.В., голова Славутської районної ради Радзивілюк Л.А., голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Б.П, голови ОТГ Славутського району та фермерських господарств. Лісівники ознайомили присутніх із основними напрямками та видами своєї діяльності, які є складовими і невід’ємними у веденні лісового господарства.
     Перебуваючи на території Славутського лісгоспу, гості оглянули лінію по автоматичному висіву насіння у касети та павільйон з сіянцями з закритою кореневою системою та виставку дарів лісу торгової марки «Бори Славути»:  мед натуральний, різні види сухих ягід, дерев’яні вироби.
     Директор лісгоспу Сапожнік В.В. розповів присутнім, як ведеться  лісовідновлення, починаючи зі збору насіння до створення лісових культур. Було проведено запуск лінії і наглядно показано висів насіння у касети. Начальник ХОУЛМГ  Пешко П.С. пояснив переваги вирощування сіянців із закритою кореневою системою, їх доцільність та важливість примінення на лісокультурних площах.
     Наступним заходом семінару було Голицьке лісництво, в якому  показано  спеціально обладнаний вантажний автомобіль по вивезенню деревини та короба із сіянцями сосни модрини, ялиці і дуба звичайного.
     У 31 кварталі того ж лісництва головний лісничий Веремій О.О. показав усім  учасникам, як за допомогою дробильної  машини заготовляють технологічну тріску з лісосічних відходів.
     Усі депутати мали  змогу побачити  доповнення лісових культур у 31 кварталі виділі 1 на площі 0,3 га  сіянцями сосни з закритою кореневою системою. Кожен учасник зміг власноруч за допомогою садильної труби посадити саджанці модрини європейської та дуба звичайного.
     Завершальним етапом семінару стала екологічна стежка «Перлина Славутчини» , яка розташована на околиці села Стригани, де директор НПП «Мале Полісся» Сасюк А.В. розповів про маршрут та зупинки екостежки, яка створена для проведення навчально-освітньої, пропагандиської роботи з питань охорони природи та навколишнього середовища. 
 
     Прес-служба Славутського лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)