< Попередня новина


Інвентаризація ПЛНБ

11.09.2020 15:37 | давність новини: 18 дн.
Автор:  Прес-служба лісгоспу
Категорія: Загальні новини

     У ДП «Славутський лісгосп» проводиться запланована, керівництвом Держлісагентства та ДО «Український лісовий селекційний центр», одноразова інвентаризація обєктів постійної лісонасіннєвої бази (ПЛНБ). 
Метою інвентаризації обєктів ПЛНБ є визначення їхнього стану, розробка пропозицій щодо подальшого підтримання і використання обєктів ПЛНБ, проектування заходів з підвищення ефективності їх використання, а також встановлення потреби у відборі та створенні нових обєктів.
     Інвентаризації підлягають усі обєкти постійної лісонасінної бази, відібрані в насадженнях, а також закладені лісогосподарськими підприємствами, науковими організаціями. 
     За даними державних реєстрів та зведених відомостей по лісгоспу рахується 71,3 га постійних лісонасіннєвих ділянок з головними породами сосни, ялини, дуба звичайного, одна родинна плантація модрини – 2 га та 27 плюсових дерев.
     Всі ці обєкти детально обстежуються членами інвентаризаційної комісії, робляться відповідні висновки щодо подальшого їх використання. Результати інвентаризації розглядає постійнодіюча атестаційна комісія при ХОУЛМГ, яка приймає відповідні рішення. 
 
     Прес-служба лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)