< Попередня новина


ХХІІ обласні змагання вальників лісу

12.08.2019 08:50 | давність новини: 201 дн.
Автор:  Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ
Категорія: Загальні новини

     На конкурс-змагання вальників лісу в Славуту з’їхалися кращі лісоруби державних лісогосподарських підприємств Хмельниччини. Спочатку в лісгоспі відбулося урочисте відкриття змагань. Честь підняти їх прапор було надано переможцям минулорічних аналогічних змагань. Голова комісії з проведення змагань, заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесник озвучив спільний наказ Товариства лісівників області та Хмельницького ОУЛМГ, розповів про програму змагань й умови преміювання переможців і учасників.
     Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко тепло привітав учасників, наголосивши на важливості праці лісоруба. Голова Славутської територіальної громади В.Б. Сидор, голова Крупецької ОТГ В.А. Михалюк, директор Славутського лісгоспу В.В. Сапожнік побажали лісорубам успішних виступів.
     У рамках заходу учасники конкурсу-змагань та гості побували в Партизанському лісництві. У лісівників існує традиція: зрізав дерево - посади два. Учасники змагань та гості доповнили посадку саджанцями з закритою кореневою системою. На закладеній цієї весни пам’ятній ділянці лісу загиблих в АТО воїнів-лісівників учасники змагань, керівництво управління та місцквого регіону доповнили насадження сіянцями дуба із закритою кореневою системою. До речі, на підприємствах Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарств уже стало доброю традицією створювати пам”ятні ділянки лісу на честь визначних дат і героїв України.
     Згодом на території лісокомплексу розпочалися змагання. Лісоруби виконували п’ять вправ. Точилася вперта боротьба. Усі продемонстрували високу майстерність.
     Переможцем змагань став лісоруб Хмельницького ЛМГ, друге місце за Ярмолинецьким ЛГ, третє місце виборов представник Славутського ЛГ Ярощук Б. М.

     Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)