< Попередня новина


Маленьке диво школярів

2.12.2019 14:10 | давність новини: 188 дн.
Автор:  Лісничий Партизанського л-ва Климчук В.М.
Категорія: Загальні новини

    Дитинство – це пора, коли ми охоче вірили в дива, коли здається рукою можна торкнутись неба та змінити цілий світ.
     Ось саме змінити світ на краще за допомогою маленького дива протягом двох днів намагалися учні 4 та 2 класу НВК м. Славута.
     Вам цікаво що ж такого робили  ці діти? Вони садили туї! Хіба ж це не маленьке диво, коли з невеличкого саджанця згодом виросте зелена красуня?! Допомагали школярам у їхній нелегкій роботі працівники ДП «Славутське лісове господарство» лісничий Партизанського лісництва Климчук В.М., інженер лісових культур Поєнко Т.М. та майстер лісового розсадника Білецька Н.Ю.
     Весь процес висадки супроводжувався цікавими розповідями про ріст та розвиток дерев, зокрема про етапи проходження від насінини до стиглого дерева, про будову кореневої системи посадкового матеріалу з відкритою та закритою кореневою системою, про важливість відповідного догляду за лісовими культурами.
Так у веселій, дружній атмосфері дітки дізнались багато нового про зелені насадження, посадили сажанці, а найголовніше зробили маленьке диво – допомогли нашій планеті  «дихати» трішки легше.
На закінчення школярі разом зі своїми вчителями Зінаїдою Іванівною та Ніною Романівною пообіцяли якнайкраще доглядати за своїми туями та щороку висаджувати нові дерева.
 
     Лісничий Партизанського л-ва Климчук В.М.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)