< Попередня новина


На Славутчині в пам’ять про загиблих Лісівників – Героїв АТО висадили дубовий ліс

12.04.2019 14:29 | давність новини: 3 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Вже доброю традицією стало проведення кожної весни акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», організаторами якої є Державне агентство лісових ресурсів України, Товариство лісівників України, державні підприємства лісового господарства за підтримки Міністерства освіти і науки України.
     Одним із обов’язкових кроків цього щорічного лісівничого дійства цьогоріч, за рішенням IV З’їзду лісівників України, стало створення пам’ятних лісів та парків на честь українських героїв, що боронили й боронять Україну від російських найманців.
        Загалом, за роки проведення бойових дій з 2014 року, на сході країни, участь в АТО (ООС) взяли більше однієї тисячі працівників лісового господарства. 134 лісівники досі продовжують боронити Україну. На жаль, не всі повернулись додому живими – п’ятнадцять героїв сучасної українсько-російської війни загинули в боях на Луганщині та Донеччині.
      У Партизанському лісництві, Славутського лісгоспу на площі 2,5 гектари, висадили понад 6 тисяч сіянців дуба звичайного, на честь 15 працівників лісового господарства України, які назавжди залишаться в нашій пам’яті як герої, які полягли на полі бою, захищаючи Україну. Був встановлений наріжний камінь, озеленена площадка та виготовлені пам’ятні таблички.
     Аби про їх подвиг знали не лише нинішні, а й прийдешні покоління, колеги в пам’ять про них посадили дуже гарний ліс… Лісівники сумують за товаришами та бережуть про них світлу пам’ять.
     Разом з працівниками державної лісової охорони участь в акції прийняли також  представники Славутської районої ради, районної державної адміністрації та громадських організацій Славутського району, Славутської  міськрайонної спілки воїнів-учасників АТО.
     Відтепер, кожен, хто матиме нагоду милуватися красою сосен, модрин  і дубів, слухати спів птахів, вдихати пахощі трав та квітів – має пам’ятати, що за все потрібно бути вдячним тим, хто не дожив, недолюбив, проте з честю виконав свій громадянський обов’язок.
 
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)