< Попередня новина


ОХОРОНА ПРАЦІ ПОСТІЙНА ТУРБОТА ЛІСГОСПУ

5.02.2021 11:31 | давність новини: 32 дн.
Автор:  Інженер з охорони праці Гавура В.А.
Категорія: Загальні новини

     Охорона життя і праці кожного працівника та недопущення виробничого травматизму – це основне з пріоритетних завдань лісогосподарського підприємства. 
     Спеціальні навчання працівників з питань охорони праці згідно затвердженої програми проведені на виконання вимог ст.. 18 Закону України «Про охорону праці» та у відповідності до «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».
     Заняття проходили в актовій залі лісгоспу та учбовому класі з дотриманням вимог карантину. В програмі навчання Законодавство України про охорону праці: вимог безпеки під час виконання всього комплексу лісогосподарських робіт, пожежна безпека, надання долікарської допомоги, порядок дії в надзвичайних ситуаціях та при ліквідації аварій. Теоретичну підготовку лісівників проводили спеціалісти підприємства.
     За підсумками навчання  члени створеної комісії з перевірки знань з питань охорони праці екзаменували рівень знань працівників лісгоспу щодо відповідних нормативно-правових актів з охорони праці, в тому числі Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості. Були опрацьовані Правила охорони праці на автомобільному транспорті, Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, а також Правила пожежної безпеки. Комісія перевірила знання працівників з уміння надавати першу медичну допомогу потерпілим від нещасних випадків, моделювання їхньої поведінки у разі виникнення аварійної ситуації, норми гігієни праці та виробничої санітарії в умовах роботи при карантині інфекційних захворювань.
     Підсумки проведених перевірок засвідчили, що працівники Славутського лісового господарства мають необхідні знання з охорони праці для належного виконання своїх професійних обов’язків.
     Інженер з охорони праці Гавура В.А.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)