< Попередня новина


ОНОВЛЕННЯ ТЕХНІКИ - НЕОБХІДНИЙ ПРОЦЕС

19.08.2020 08:00 | давність новини: 1 р.
Категорія: Загальні новини

     Днями автотранспортний парк Славутського лісгоспу поповнився новим трактором світового еталону Massey Ferguson 6713 з двигуном потужністю 132 к. с. Придбали техніку за власні кошти підприємства.
    Дана техніка розроблена  в якості новаторських машин для задоволення потреб лісогосподарських підприємств, ці трактори являють собою бачення завтрашнього дня у відповідних сферах застосування. Вони здатні перевершити всі можливі очікування. Завдяки простоті і міцності ця модель відкриває перед лісовою галуззю нові можливості.
     Трактор добре себе зарекомендував при виконанні комплексу лісогосподарських та лісокультурних робіт із різноманітним навісним обладнанням, як з польським плугом, так і з вітчизняним подрібнювачем КАНЗАС-170. Він надійний, витривалий, зручний у експлуатації та порівняно простий в обслуговуванні.
     - Для нашого підприємства це хороший початок осінньої лісокультурної кампанії, адже модернізація техніки – вкрай необхідний процес для сучасного господарювання, - наголошує  директор Славутського лісгоспу 
В.В. Сапожнік. Стара техніка, на жаль, вичерпує свій моторесурс. Тому ми взяли курс на оновлення автотранспортного парку підприємства. Трактор ефективно працюватиме на лісових розсадниках та на роботах з відновлення лісових насаджень.
     Ключі від трактора вручили найкращому фахівцю – Сергію Бершеді.
     Колектив підприємства впевнений, що новий трактор допомагатиме вчасно та якісно доглядати за лісовими культурами.
Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)