< Попередня новина


Педадогічний колектив Крупецького ліцею - підтримав акцію «Створюємо ліси разом!»

9.11.2021 16:49 | давність новини: 19 дн.
Автор:  Прес служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Минулий тиждень був плідним на події та емоції. Все більше бажаючих серед підприємств та організацій підтримують ініціативу ДП «Славутський лісгосп», в рамках Програми президента «Зелена країна» та акції «Створюємо ліси разом», по залісненню територій нашого регіону.
     Педадогічний колектив Крупецького ліцею,  у кількості 15 чоловік, прийняв участь у посадці молодого хвойного лісу у кварталі 30 виділ 16 на площі 0,2 Га. Лісгоспом було не тільки надано саджанці сосни звичайної, а й прийнято активну участь у посадці майбутнього лісу. Безпосередньо лісничий Крупецького лісництва Володимир Бережний провів інструктаж вчителям, як правильно саджати дерева за допомогою меча «Колесова» та садильних труб. Кожен із вчителів, які брали участь у висадці дерев, із задоволенням отримав новий для себе досвід та нові знання лісової справи.
     Було висаджено 1250 саджанців сосни звичайної із закритою кореневою системою.  Вчителі обіцяли разом з учнями, спостерігати за ростом через роки свого насадження та очікувати скорого росту аж до могутніх дерев.
 
     Прес служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)