< Попередня новина


Підтримаємо природоохоронний проект лісівників

28.08.2020 10:12 | давність новини: 32 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Працівниками нашого лісгоспу розробляється черговий цікавий проект, «Екологічна стежка як форма здійснення лісового туризму на території Славутської ОТГ», який може бути реалізований за кошти громадського бюджету міста у 2021 році,  коли за його впровадження проголосує відповідна кількість  жителів Славутської об’єднаної територіальної громади.
     Створення цікавих туристичних маршрутів є одним із дієвих способів залучення туристів до самостійного пізнання природи. Екологічна стежка є основною формою реалізації лісового туризму, а також базою створення комплексного екотуристичного продукту. Це завчасно визначений туристичний маршрут, прив’язаний до певної місцевості, на якому розташовані унікальні та типові об’єкти. На створеній екологічній стежці планується облаштувати місця для відпочинку – лісові меблі, столики із стільцями (з пнів), альтанки, пірс під навісом на Горині для рибної ловлі. 
     Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка не хотіла би помилуватися чудовими краєвидами, не бажала поринути у затишну атмосферу лісу та відпочити на березі нашої мальовничої річки Горинь.
     Основною метою проекту є уточнення та розширення знань жителів міста та учнів шкіл про користь дерев (лісів), природи у житті людини, про лікувальні властивості рослин, навчання як оберігати та примножувати лісистість  рідного краю, виховувати дбайливе ставлення до природи.
     Відвідавши екологічну стежку у Варварівському лісництві, Ви повною мірою оціните красу і мальовничість даної місцевості та отримаєте насолоду від спілкування з чарівною природою рідної Славутчини.  
     Голосування за найкращі проекти громадського бюджету міста відбуватиметься з 15 по 30 вересня. Детальніше з усіма проектами можна ознайомитися та проголосувати на сайті міста у розділі «Громадський бюджет». Проголосувати можна здійснивши верифікацію через BankID або через ЕЦП, а також скориставшись терміналами Приватбанку.
     Запрошуємо усіх зацікавлених мешканців громади працівників лісового господарства та Ваших друзів підтримати голосуванням природоохоронний проект наших колег, та цим самим посприяти природоохоронній життєдіяльності нашої громади.
Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)