< Попередня новина


Підтримаємо природоохоронний проект лісівників

8.08.2018 16:34 | давність новини: 4 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутське ЛГ"
Категорія: Загальні новини

   Працівниками нашого лісгоспу розробляється цікавий проект, «Створення ірландського саду, як однієї з туристичних візитівок Славути та для покращення зв’язку між людськими характерами і породами дерев», який може бути реалізований за кошти громадського бюджету міста у 2019 році,  якщо за його впровадження проголосує відповідна кількість славутчан.
     Основною метою проекту є уточнення та розширення знань жителів міста та учнів шкіл, про користь дерев, (лісів), природи, у житті людини, про лікувальні властивості рослин, навчання як оберігати та примножувати лісистість  рідного краю, виховувати дбайливе ставлення до природи.
     Цей сквер, може бути однією із туристичних родзинок Славути, найцікавішою зеленою зоною нашого міста – ірландський сад, де можна побачити колонаду дерев у рунічному колі,  з 22 порід  дерев. Кожне дерево буде висаджене у відповідному місці і символізуватиме якусь астрономічну подію  чи  конкретний відрізок часу. Тому кожен відвідувач може знайти своє дерево, яке відповідає дню його народження, або певній даті, та зарядитись від нього позитивною енергетикою. Детальне вивчення зеленого гороскопу дерев – це відмінний спосіб дізнатися про себе з нової сторони, оцінити свої слабкі та сильні сторони.
     Посадка дерев завжди у всіх народів вважалась богоугодною справою. Тому закладення міні - дендропарку друїдів у місцевому парку культури, принесе не тільки естетичне задоволення мешканцям міста, а й духовне.
     Голосування за найкращі проекти громадського бюджету міста відбудеться з 15 по 30 вересня. Детальніше з усіма проектами можна ознайомитися та проголосувати, на сайті міста у розділі «Громадський бюджет». 
     Запрошуємо усіх працівників лісового господарства та Ваших друзів підтримати голосуванням природоохоронний проект наших колег, та цим самим посприяти природоохоронній життєдіяльності нашого рідного міста.
 
Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)