< Попередня новина


Підтримуємо озеленення планети!

12.04.2021 10:59 | давність новини: 27 дн.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутський лісгосп"
Категорія: Загальні новини

     У державному підприємстві «Славутське лісове господарство», 10 квітня підтримали акцію «Озеленення планети».  Протягом багатьох років для садіння дерев на допомогу працівникам лісгоспу приходять школярі та громадськість. Цього року весняна лісокультурна кампанія проводиться лише силами лісівників через наявні обмеження проведення масових заходів.
     До посадки лісу було залучено 20 працівників лісової охорони та працівників підприємства. У Ташківському лісництві у кварталі 59 виділ 3.1  на площі 1 Га було висаджено3700 сіянців дуба звичайного, сосни та модрини.  У посадці за ініціативи лісничого Громика В. та помічника лісничого Яцюка О., створено мисливський реміз з висадкою фруктових та ягідних насаджень та створенням купальних ям для копитних тварин.
     Закликаємо населення бути дбайливими та відповідальними у лісі, цінувати і поважати працю лісівників! На сьогодні в державної лісової охорони гаряча пора – у розпалі пожежонебезпечний період. Надіємось на взаєморозуміння та допомогу громадян у справі збереження лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок та інших лісо порушень.
     Збережімо ліс для наступних поколінь разом!
     Інженер лісових культур Поєнко Т.М.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)