< Попередня новина


Плануємо проводити еколого - просвітницькі уроки

6.09.2021 13:34 | давність новини: 21 дн.
Категорія: Загальні новини

     З надією покращення  та розширення знань з екологічного виховання учнівської молоді, проведення профорієнтаційної роботи, ознайомлення дітей з лісівничою діяльністю, Державне підприємство «Славутське лісове господарство», за сприяння відділу освіти Славутської міської територіальної громади провели зустріч з директорами шкіл та вчителями природодничих дисциплін.
     Вчителі ознайомились із реконструйованим дитячим майданчиком, біля центральної садиби лісгоспу, де створена пізнавальна екологічно-просвітницька стежка.  Після завершення косметичного ремонту приміщення старої контори лісгоспу буде створено клас лісової школи.
 Дітей зокрема цікавлять серйозні питання: чому рубають ліс, як правильно доглядати за саджанцями, де беруть насіння, чому всихають ліси, чи важко працювати лісівником, чому в населених пунктах недостатня кількість сміттєвих урн, як сміття сортується і т.д.
     Під час екскурсій по підприємству ми чули і дивні відповіді та запитання дітей: лісівники – це люди схожі на поліцію, але вони охороняють ліси; більшу частину лісу садять білки та птахи – вони забувають де заховали їжу і на тому місці виростають дерева; чому вони (працівники лісового господарства) не прибирають в лісі листя?
    Юннати створених шкільних лісництв часто беруть участь у різних акціях, що проводяться лісівниками: збір жолудя, посадка молодого лісу, очищення лісосмуг від сміття та інше. Як посадити ліс, як його виростити та доглядати розповів головний лісничий підприємства Олександр Веремій. «Шкільне лісівництво сьогодні – це не тільки і не стільки профорієнтаційна робота, тут насамперед діти вчаться любити ліс, лісову справу, знати і поважати працю лісівника», - зауважив головний лісничий.
     Потрібно виховувати в дітях відповідальне ставлення до навколишнього середовища.
     «Функціонування такої лісової школи сьогодні, де діти будуть вчитись не лише любити природу та берегти її, а й пізнають ази лісівничої справи, вивчать працю лісівника, отримають навички роботи в лісі, закладається міцний і надійний фундамент системного і прогресивного розвитку лісової галузі в майбутньому», - наголосив директор лісгоспу Віктор Вікторович Сапожнік.
     Колектив ДП «Славутський лісгосп» запрошує всіх бажаючих відвідати урок у «Лісовій школі»!
 
     Прес служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)