< Попередня новина


Привітання до Дня Незалежності України

24.08.2017 15:51 | давність новини: 4 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутське ЛГ"
Категорія: Загальні новини

   Шановні лісівники Славутчини та члени Ваших родин!

    Щиро вітаю Вас із головним святом для кожного громадянина, патріота – Днем Незалежності України!
     За ці роки ми пережили піднесення та радість, при цьому були визначальні, складні моменти: політичні потрясіння, економічні кризи, а тепер у наш дім вже третій рік як прийшла війна.
     Українці знову виборюють уже на фронті право жити вільними у родині європейських цивілізованих народів. Кращі сини і доньки країни взяли до рук зброю, щоб захистити суверенітет і цілісність держави.
         Нинішня річниця народження нашої країни є складною для становлення державності України. Агресор підступно намагається зламати наш козацький дух, перетворити на рабів. Проте сильна воля народу і бажання подолати всі труднощі в ім'я незалежності стане запорукою того, що Україна є і буде вільною демократичною країною!
     Лісова галузь є стратегічною не тільки для мирного життя. Особливої ваги вона набуває під час зовнішньої агресії. Недаремно ми маємо форму, схожу на військову. Чесною та самовідданою працею на своєму робочому місці ми зможемо допомогти наближенню перемоги і миру.
     День Незалежності України – це свято патріотизму та гордості за свою націю, яка, незважаючи на випробування, демонструє всьому світу єдність, міцність духу, почуття гідності та прагнення миру.
     Шановні працівники лісової галузі! У цей День бажаю Вам і членам Ваших родин, рідним, близьким здоров’я, злагоди достатку. Нехай у Ваших оселях завжди панує мир і радість!

        Директор ДП «Славутський лісгосп»  В.В. Сапожнік.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)