< Попередня новина


ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ У СЛАВУТСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

15.09.2020 13:53 | давність новини: 14 дн.
Категорія: Загальні новини

     Зі слів  директора ДП «Славутське лісове господарство    В. В. Сапожніка, щодня державна лісова охорона проводить рейди найбільш сприятливими для виникнення пожеж лісовими ділянками, особливо це стосується тих ділянок , де ростуть хвойні породи дерев. Загалом у нас 24 тисячі гектарів угідь, 70% - соснові насадження. 
      Влаштовано 35 км мінеральних смуг, доглянуто 30 кілометрів протипожежних розривів, перекрито 3 позапланові дороги. У нас є три спостережні вежі. Висотою від 30 до 50 метрів у залежності від того, у яких угіддях вони розташовані. На них цілодобово функціонують відеокамери спостереження. Відео постійно передається на пульт нагляду у диспетчерській підприємства. Ситуація моніториться цілодобово. Контролюються з веж і лісові угіддя колег, сусідніх лісгоспів, і у разі потреби допомагаємо їм.
     В комплексі заходів, які були направлені на підвищення ефективності боротьби з пожежами, ведуче місце займала організація служби державної лісової охорони та її практична діяльність по контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в лісі, недопущенню та своєчасному виявленню виникаючих спалахів, оперативному прийняттю заходів по боротьбі з лісовими пожежами.
        Виставлено 27 екземплярів наглядної агітації та проведено 4 виступи через засоби масової інформації, аби вкотре застерегти мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, адже нехтування ними може призвести до непоправних збитків.  Сьогодні це бачимо з сумних прикладів Миколаївщини та Харківщини, - вогонь не милує нікого і нічого.
70 працівників – співробітники державної лісової охорони, єгері, технічний персонал, керівники та адміністрація підприємства завжди готові стати у бій із вогняною стихією. Налагоджена чітка співпраця із службою охорони праці, рятувальниками, військовими, іншими силовими та владними структурами. Щороку на початку сезону проводимо командно-штабні навчання. Дякуємо за допомогу та підтримку громадськості та небайдужих місцевих мешканців. Адміністрацією Славутського лісгоспу вживаються всі необхідні заходи для профілактики та недопущення загорань на території підприємства і у лісових масивах.
     Бережіть ліс, не засмічуйте лісових ділянок, приберіть за собою після відпочинку у лісі. Поводьтеся на природі достойно і ви ще неодноразово зможете завітати до екологічної скарбниці, яка зможе збагатити вас фізично, духовно і естетично.
 
     Прес служба ДП "Славутський лісгосп"

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)