< Попередня новина


Проводиться зимове підгодовування диких тварин

12.02.2021 09:07 | давність новини: 25 дн.
Автор:  Мисливствознавець Караван М.І.
Категорія: Загальні новини

     На цьому тижні погіршились погодні умови і випало дуже багато снігу.
     На спеціально призначених для цього майданчиках, лісова охорона висипає зернові відходи, кукурудзу, овочі, просолені віники, сіно та сіль. У цей холодний  та заметільний період годуватимуть звірів 2 рази на тиждень.
     16,3 тисячі гектарів мисливських угідь Славутського лісгоспу поділені на 4 єгерські дільниці. Районний мисливствознавець Микола Караван слідкує за роботою на всій площі,  і в угіддях підприємства і районної ради УТМР.  Створили кілька годувальних майданчиків у найбільш безпечних для тварин місцях. Спеціальні годівниці, зроблені людьми, косулі й кабани інтенсивно відвідують, - каже фахівець. Їх також уподобали  птахи.
     На інших майданчиках, розташованих серед лісу, мисливствознавець вказує на сліди диких кабанів. Тварини з’їли завезений для них корм й залишили після себе порожню купальню. Сюди єгер висипав зерно кукурудзи. Така природна годівниця більше приваблює парнокопитних.  У славутських мисливських угіддях розставлені межеві й попереджувальні знаки, які забороняють полювання без дозволу. Є у мисливському господарстві й власні посівні підгодівельні поля, на яких вирощують кормові культури, які приваблюють мисливських тварин влітку та восени.  Єгерська служба заготовляє для тварин сіно й солені віники з гілок дерев.   Допомагають із кормами  місцеві агрофірми. Місцеві мисливці приєднуються до роботи по підгодівлі диких тварин в угіддях які прилягають до сіл де вони проживають. Сумлінно, з проявленням ініціативи на перспективу, працюють у цьому напрямку у Миньківському лісництві (лісничий Шпаченко А.А.) та Голицькому лісництві (лісничий Остапчук С.М). Результат, впевнені -  не забариться. І дикі звірі люблять догляд, спокій та підгодівлю.
     Єгерська служба намагається підтримати популяцію диких мисливських тварин на оптимальному рівні.
 
     Мисливствознавець Караван М.І.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)