< Попередня новина


Реформі – ТАК! Знищенню галузі – НІ!

29.11.2017 08:00 | давність новини: 4 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

  Профспілкова організація ДП «Славутський лісгосп» разом із профспілковими організаціями лісогосподарських підприємств Хмельниччини доєдналася до всеукраїнської акції проти ухваленої Урядом Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період 2017 – 2020 рр. Більше тисячі працівників лісгоспів вийшли на акцію протесту до обласної адміністрації де в цей час проходило розширене засідання колегії облдержадміністрації.
     Голова профспілкової організації підприємства Остапчук М.Н., звертаючись до присутніх, наголосив, що Стратегія розвитку лісового господарства, прийнята Урядом, відповідей на вкрай важливі питання для лісової галузі такі як: що робити з всиханням лісів, що робити з порятунком лісів центру, сходу і особливо півдня країни, як правоохоронні органи мають ефективно боротися із незаконними рубками – не дає.  Цим документом передбачене створення єдиної юридичної особи, існування, економічна доцільність і ефективність якої є вкрай сумнівними. В нашій державі немає аналогу, щоб сотні відокремлених виробничих підрозділів, де цикл виробництва триває від 60 до 120 років, як у лісовій галузі, існували в ранзі однієї юридичної особи – повідомив голова профкому.
     До мітингувальників вийшов перший заступник голови Хмельницької ОДА Кальніченко В.І. Він повідомив про тверду позицію керівництва області щодо недопущення створення в лісовій галузі на національному рівні суб»єкта господарювання, повноваження щодо управління корпоративними правами якого здійснюватиме Кабмін. На наступному сесійному засіданні Хмельницької обласної ради депутатськийй корпус має підтримати вимоги лісової профспілки і буде просити Кабмін зупинити реалізацію цієї стратегії, та розробити реальний план реформування лісового господарства і наповнення лісової галузі життям.
     Була зачитана резолюція яка прийнята Всеукраїнськими зборами профспілкового активу лісогосподарської галузі 23 листопада 2017 року, «Щодо пропозиції профспілки у зв’язку із схваленням КМУ Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року».
   За текст звернення до Кабінету Міністрів України проголосували одноголосно.
 
   Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)