< Попередня новина


Семінар-нарада з питань покращення технологічного процесу під час проведення лісозаготівельних робіт

30.01.2018 14:41 | давність новини: 4 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

   Сучасна лісова галузь має відповідати визначеним у міжнародному та українському законодавстві задачам охорони природи і тому потребує негайного перегляду та реформування.
   Фахівці апарату управління та лісничі підприємства на лісосіці головного користування, у 44 кварталі Голицького лісництва, обговорили питання  застосування кращого світового та європейського досвіду в лісовій галузі. Звернули увагу на дотримання безпечних способів праці на підготовчих та основних роботах та умови покращення природоохоронних та лісівничих вимог.
   Ми вирішили поступово відмовлятись від спалювання мертвої деревини в лісі. Загиблі дерева та рослинний опад є природним механізмом утворення грунту та накопичення атмосферного вуглецю на землі. Це відповідає вимогам Стандарту Лісової Опікунської Ради (FSC). Європейські стандарти вимагають збереження 20-30 кубометрів мертвої деревини на 1 гектарі лісу.
   Було продемонстровано процес очищення від порубочних решток, який проводився одночасно з заготівлею та складуванням в купи і вали хворосту та гілля, висотою 1 метр, шириною – 2 метри, довжиною валів – 10 метрів, та подрібненням на тріску в подрібнювачі. Ці заходи дозволять покращити культуру виробництва, заготовити технологічну тріску та дотримуватись Правил пожежної безпеки в лісах.
   Детально зупинились учасники семінару на питаннях безпечного виконання лісосічних робіт, підготовки території лісосіки перед початком заготівлі деревини, безпечного звалювання дерев та трелювання лісопродукції.
   Так ми зробимо черговий крок до створення безпечних робіт, пошуку нових джерел прибутку  та забезпечимо стабільну роботу підприємства.

                                                                   Прес-служба ДП «Славутський лісгосп». 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)