< Попередня новина


Шановні лісівники Славутчини! Прийміть щирі привітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

24.08.2018 08:00 | давність новини: 4 р.
Категорія: Загальні новини

Ці свята уособлюють у собі єдність і свободу Української держави та її громадян. Ми шануємо здобутки предків, примножуємо їх духовне та культурне надбання. Гордимося ветеранами лісової галузі, які раніше трудились на благо лісу, і всіма працівниками лісового господарства, які нині бережуть і примножують природний скарб землі.
     Відповідальне ставлення вартових лісу до професійних обов»язків це гідний внесок у справу розвитку та зміцнення всієї держави, яка потребує працелюбності й високого професіоналізму своїх громадян. Лісова галузь Славутчини продовжує розвиватися й рухатися вперед – це результат спільної самовідданої праці всіх поколінь лісівників.
     Тож нехай буде завжди впевненість у власних силах, ваші серця наповнюються гордістю за нашу країну, прагненням до єдності та взаєморозуміння!
     Шановні колеги! Я щиро вірю, що разом ми зможемо ще багато зробити для нашої країни і лісової галузі. Нам не займати працелюбства й терпіння, щоб справитися з труднощами. Нехай свято Незалежності спонукає кожного до активної плідної роботи на благо зелених шат Славутчини!
     У цей визначний день бажаю усім мирного неба, щедрої долі, злагоди і гараздів вашим родинам. Зичу невичерпності сил, наснаги, міцного здоров»я та наполегливості у здійсненні задуманого!
 
Директор державного підприємства 
Славутське лісове господарство Віктор Сапожнік

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)