< Попередня новина


Шановні лісівники Славутчини! Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

23.08.2020 08:00 | давність новини: 1 р.
Категорія: Загальні новини

23 та 24 серпня - це не просто День народження держави, це світлі свята що уособлюють у собі єдність і свободу Української держави та її громадян, здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь, які тисячоліттями долали важкий шлях у боротьбі за нашу з Вами волю, демократію, свободу.
     Безумовно, ці роки незалежності стали справжнім випробуванням для всіх нас – на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд.
І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України, в змозі  поліпшити життя у своїй державі, яка вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові вірних її синів.
     Шановні колеги! Я щиро вірю, що разом ми зможемо ще багато зробити для нашої країни і лісової галузі. Нам не займати працелюбства й терпіння, щоб справитися з труднощами. Нехай свято Незалежності спонукає кожного до активної плідної роботи на благо зелених шат Славутчини!
    Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.
З повагою,
Директор державного підприємства
Славутське лісове господарство                   В.В. Сапожнік

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)