< Попередня новина


Шкільне лісництво висадило ліс майбутнього

15.11.2017 09:17 | давність новини: 4 р.
Автор:  Інженер лісових культур Поєнко Т.М.
Категорія: Загальні новини

Шкільні лісництва – одна з традиційних, і в той же час найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони та збереження природи, - вважає директор Славутського лісгоспу В.В. Сапожнік. – Вони виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють і поглиблюють знання у галузі природничих наук, лісівництва, дають практичні уміння та навички ведення роботи у лісовому господарстві. Так виховується наступне покоління лісівників, які не допустять зменшення лісистості нашого краю.
    Двадцять учнів, дев»ятикласників, шкільного лісництва ЗОШ №4 дружно посадили ліс у Крупецькому лісництві, разом із керівником лісництва від школи Джур Тетяною Сергіївною та лісничим Смичком Сергієм Анатолійовичем.
     Відтепер за двома посадками лісових культур у кварталі 26 площею 0,8 гектара школярі доглядатимуть щороку. Будуть спостерігати за ростом сіянців сосни до переводу у вкриту лісом площу та проводити догляд за лісовими культурами при настанні потреби.
     Це чудовий приклад поєднання методичної і практичної допомоги в організації роботи по зберіганню та примноженню лісових насаджень нашої Славутчини.
Інженер лісових культур Поєнко Т.М.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)