< Попередня новина


Славутські деревця тепер ростимуть на Луганщині

23.04.2021 11:05 | давність новини: 16 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»
Категорія: Загальні новини

     Приємні новини із міста Сєвєродонецька Луганської області.  Вихованці рою «Нетішинські зубрики» куреня «Нетішинські джури імені Сергія Карпенка» закладу позашкільної освіти  Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  міста Нетішина стали ініціаторами акції «Схід і Захід разом».  ДП «Славутське лісове господарство» передало нам 50 садженців дуба, модрини, сосни, які вихованці рою переслали до луганських школярів. І ось ми побачили у соціальних мережах таке повідомлення:

Сєвєродонецький Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді
13 квітня о 11:16  · 
     Продовжуючи активну участь у Всеукраїнському проєкті «Озеленення України» та «Озеленення Луганщини» вихованці та працівники Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді 12 квітня 2021 р. на території закладу висадили саджанні модрини та дубків, які прибули до нас з міста Нетішин Хмельницької області від комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» (директор Матус Олена Олександрівна). Дякуємо нашим друзям з Хмельниччини, сподіваємось що через декілька років маленькі саджанці виростуть у великі дерева!
     Ми надзвичайно раді що луганські природолюби здатні сприймати інформацію і міркують об’єктивно. Головну ставку робимо на дітей і підлітків. Будь-який психолог і педагог підтвердить, що дитяча психіка і розум – пластичні і їх можна «ліпити». Давайте всі разом виховувати мислячих і свідомих громадян України! Йдеться не про те, що з них треба робити лісівників, головне, запобігти перетворенню їх у чергових невігласів, ошуканих ворожою пропагандою сепаратистів. 
     Переможе той, хто завоює серця і душі людей! Схід і Захід разом!
 
     Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)