< Попередня новина


Славутські лісівники сумлінно наповнюють державну казну

10.08.2018 16:33 | давність новини: 4 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутське ЛГ"
Категорія: Загальні новини

   Наше підприємство сумлінно сплачує податки, збори  та внески до бюджетів різних рівнів.
     Процес висаджування, догляду та рубки лісу є постійний та неминучий. Він  враховує як досвід минулих, так і сучасних підходів до ведення лісового господарства. Кожна зрубана ділянка обов’язково засаджується молодими саджанцями. 
     ДП «Славутське лісове господарство» протягом багатьох десятиліть стабільно здійснює лісогосподарську діяльність на території  Славутського району і є основним платником податків, роботодавцем в сільській місцевості та бюджетоутворюючим підприємством, яке суттєво поповнює державний та місцевий бюджети.
     За сім місяців 2018 року державним підприємством «Славутське лісове господарство» сплачено до бюджетів усіх рівнів 27 мільйонів 85 тисяч гривень. З них сплачено до державного бюджету 14 мільйонів 28 тисяч гривень, з яких 1 мільйон 663 тисячі гривень рентна плата за використання лісових ресурсів, 9 мільйонів 730 тисяч гривень – податок на додану вартість, 1 мільйон 777 тисяч гривень частина чистого прибутку, 858 тисяч гривень є інші платежі до державного бюджету.
     До місцевого бюджету за 7 місяців 2018 року всього сплачено 8 мільйонів 171 тисяча гривень, з яких рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 4 мільйони 256 тисяч гривень;  податок з доходів фізичних осіб – 3 мільйони 672 тисячі гривень, інші платежі до місцевого бюджету – 243 тисячі гривень. Єдиного соціального внеску з початку року підприємством було сплачено 4 мільйони 886 тисяч гривень.
     Суспільна думка повинна формуватися не на непідтверджених чутках і припущеннях, а на реальних фактах. Державне підприємство звітувало, звітує і готове звітувати перед усіма про свою господарську діяльність, завжди готове іти назустріч громадськості. Вся діяльність підприємства здійснюється виключно в рамках чинного законодавства, що не раз було доведено результатами перевірок різного рівня.

   Прес-служба ДП "Славутське ЛГ"

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)