< Попередня новина


Технічне оснащення необхідне!

6.07.2021 08:15 | давність новини: 31 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Автотракторний парк Славутського лісгоспу знову поповнився новим трактором марки «Farmer». Нова модель Farmer – 10286, має дуже хороші комплектуючі – двигун Perkins (Англія), трансмісію і міст від трактора «Valtra». Технічні характеристики підтверджують, що цей продукт є в числі лідерів серед тракторів класу 100 к.с., а по крутному моменту двигуна в 407 н/м і при вазі 4590 кг, йому немає аналогів. Кабіна трактора – безпечна, підвищеної комфортності. Обладнана системами обігріву, кондиціонування, вентиляції. Комфорт оператора забезпечується ергономікою органів управління, сидінням яке регулюється, дзеркалами заднього бачення, прозорим люком на криші, сонцезахисними шторками на лобовому склі та люкові. Завдяки простоті та міцності ця модель відкриває перед лісовою галуззю нові можливості.
     Новопридбаний транспортний засіб планують експлуатувати на роботах з відновлення лісових насаджень. Колектив підприємства переконаний що новий трактор допомагатиме більш вчасно та якісно доглядати за лісовими культурами. 
     Також підприємство придбало навантажувач вилковий марки Linde H20T-02|600 для навантажувально-розвантажувальних робіт, вантажопідйомністю 2000 кг, висотою підйому 3,45 м.
     Наше підприємство щорічно інвестує кошти у розвиток виробничої бази.
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)