< Попередня новина


Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

23.08.2018 18:00 | давність новини: 4 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутське ЛГ"
Категорія: Загальні новини

23 серпня в районному будинку культури відбулися районні урочистості з нагоди 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.
На свято завітали керівники райдержадміністрації та районної ради, депутати районної ради, керівники установ та організацій району, сільські голови та голови ОТГ, начальники управлінь та відділів РДА, громадськість  району,  засоби масової інформації та підприємства району.
На початку заходу присутні мали змогу  оглянути виставку декоративно прикладного мистецтва майстрів, де були представлені  вироби образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва народних умільців Славутчини. 
Державне підприємство «Славутське лісове господарство» також прийняло активну участь в проведенні урочистостей, де був представлений павільйон із зразками з декоративним посадковим матеріалом  із закритою кореневою системою, та  також розповсюджені буклети, та прайс-листи порід продукції.
 Далі вітальні слова звучали від голови районної ради Леоніда Радзивілюка,  помічника-консультанта народного депутата Романа Мацоли Людмили Васильєвої.  
Хвилиною мовчання учасники урочистих зборів вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України
Завершилося свято яскравим концертом за участю кращих художніх колективів та виконавців району, які подарували присутнім багато приємних вражень та гарний настрій.
   

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)