< Попередня новина


Вандалізм на ділянці лісових культур

13.10.2020 11:27 | давність новини: 42 дн.
Автор:  Прес-служба Славутського лісгоспу
Категорія: Загальні новини

     Цими вихідними, суботу та неділю 9-10 жовтня відбулося варварське знищення саджанців модрини європейської на площі 1,1 га у кварталі 46 ділянка 26 лісництва Теребіжі ДП «Славутський лісгосп». Невідомі люди з усієї ділянки жорстоко повитягували з корінням трьохрічні саджанці модрини європейської та порозкидали їх по усій площі. Розчаруванню нашому немає меж, адже затрачено багато людських сил на посадку та догляди у лісових масивах. Працівники лісгоспу стараються, щоб кожна ділянка була заліснена, проводяться неодноразові догляди, аби «виплекати» кожне деревце, яке в майбутньому стане повноцінним лісом, де мешканці можуть збирати корисні рослини та ягоди чи просто відпочити з сім’єю. Дуже прикро, що на теренах нашого району знаходяться такі підлі люди, які не поважають працю лісівників, простих громадян міста, які допомагають садити та вирощувати ліс.     
     Шкода нанесена лісовому господарству сягає біля 91 тис. грн. Знищення та пошкодження лісових культур призначених під лісовідновлення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 30-60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( ст.65 КУпАП).
     На даний час у лісових масивах знаходиться багато грибників,  дуже просимо не байдужих, можливо, хтось бачив варварів, повідомити у ДП «Славутський лісгосп» за конт.тел. 067-274-18-85 ; 067-384-09-15.
 
     Прес-служба Славутського лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)