< Попередня новина


ВІДБУЛАСЬ ВИРОБНИЧА НАРАДА

21.01.2020 16:44 | давність новини: 2 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»
Категорія: Загальні новини

     У державному підприємстві «Славутський лісгосп» відбулась виробнича нарада. 
     Директор акцентував увагу на підбитті підсумків ведення лісового господарства за минулий рік та обговорено плани розвитку підприємства на 2020 рік. Наголошувалось увага лісничих на ефективності розробки лісосік, раціонального використання лісових ресурсів, виході лісоматеріалів круглих, організації вивезення та відпуску лісо продукції. Вимагалось посилити стан охорони праці на підприємстві та у роботі ФОПів. Запропоновано негайно посилити заходи щодо відпрацювання ризиків та безпеки праці при проведенні лісосічних робіт у зимовий період. Рекомендовано посилити контроль за додержанням законодавства щодо охорони лісів та профілактики лісо порушень та браконьєрства. Потрібно покращити роботу з громадськістю та ЗМІ, зокрема по темах: основні досягнення підприємства, плани та шляхи вирішення проблем у лісовому господарстві, проблеми всихання соснових насаджень та шляхи їх вирішення, проведення лісокультурних заходів по підприємству.
     Головний інженер звернув увагу на покращенні профілактичних заходів з метою зниження виробничого травматизму водіями автомобілів ФОПів та проаналізував виконання сортиментного плану по рубках головного користування за 2019 рік та довів сортиментну структуру на 2020 рік..Аналізувалась робота підприємства за новими технічними умовами на класифікацію лісоматеріалів за 2019 рік.
     Головний бухгалтер звернув увагу на покращення звітності та обговоренні напрямків розвитку фінансово-економічного та виробничого секторів.
     Наостанок керівник підприємства Сапожнік В.В. наголосив, що від професійності та знань кожного працівника, вміння організувати виробничий процес,  залежить фінансовий стан підприємства.
     
     Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)