< Попередня новина


ВІДКРИТО СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ 2017

19.08.2017 15:47 | давність новини: 4 р.
Автор:  Мисливствознавець Славутського району Караван М.І.
Категорія: Загальні новини

   05 серпня 2017 року, відкрився сезон полювання на пернату дичину на території мисливських угідь в ДП « Славутське лісове господарство» та відповідно в мисливських угіддях всієї Хмельницької області, і буде тривати по 31 грудня 2017 року включно. Днями полювання є субота, неділя та середа (середа по 01 листопада 2017 року включно)
      Полювання дозволено на качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, нерозня, креха середнього, каменярки, казарки білощокої та червоноволої), лиску, норця великого, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), гусок (сіру, білолобу велику, гуменника), на голубів (крім голуба-синяка), 
Норма добування пернатої дичини визначається одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей - 3; качок – 5; куликів – 10; голубів – 10; лисок – 6.
При проведенні полювання мисливець повинен мати при собі такі документи: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на сезон полювання 2017-2018 років, відстрільну картку, дозвіл на право носіння та зберігання вогнепальної зброї, при використанні мисливського собаки – відповідний паспорт на собаку. До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання  мисливцем вноситься дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання, номер відстрільної картки та по закінченню полювання вносяться вид та кількість добутої дичини.
   ДП «Славутське лісове господарство» застерігає, що порушення правил полювання без добування дичини тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді попередження або штрафу від 102 до 1020 грн., а уразі добування дичини з порушенням правил полювання – від 1020 до 2040 грн. штрафу та сплати збитків за кожну добуту тварину чи птаха, у розмірі, передбаченому таксами нарахування збитків, з конфіскацією знаряддя добування та всього добутого.
   Згідно Наказу № 301/222 від19.06.2017 року затверджено такси для обчислення розміру відшкодування збитків завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)
                                                    НІ ПУХУ НІ ПЕРА!!!

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)