< Попередня новина


Відпочивайте цивілізовано у зелених масивах лісгоспу

6.07.2021 15:36 | давність новини: 30 дн.
Категорія: Загальні новини

     Охорона та захист лісів є пріоритетним напрямком роботи лісівників державного підприємства. Одним із цивілізованих способів досягнення цього є спорудження нових та оновлення існуючих рекреаційних пунктів у зелених масивах лісгоспу.
     У державному лісовому фонді ДП «Славутське лісове господарство» для туристів та відпочиваючих функціонує шість рекреаційних пунктів. На території всіх зон відпочинку розташовано: альтанки, столи з лавками, місця для багаття, місця для палаток, дитячі майданчики, ящики для сміття, рекреаційно-просвітницькі стежки. Крім того, в кожному лісництві встановлено альтанки зі столами та лавками.
     Відпочинок у лісі має бути зручним, затишним та безпечним. Для цього лісівники постійно займаються створенням нових та ремонтами існуючих рекреаційних пунктів, тому що наявність об лаштованих місць відпочинку суттєво знижує ризик виникнення лісових пожеж у лісах, стихійних сміттєзвалищ, частково сприяє контролюванню масового перебування населення у лісі.
     Напередодні літа працівники лісгоспу змайстрували дві нові альтанки на території Стриганського лісництва, біля блакитного озера, для відпочинку місцевого населення Крупецької об’єднаної громади та жителів міст Нетішин та Славута. Рекреація містить ошатні альтанки зі столами та лавками для сидіння, вбиральню, а також для любителів шашликів місце для безпечного розведення вогнища. Основними родзинками даної зони відпочинку, є гліцеринові води Голубого озера та екологічна стежка «Перлина Славутчини».
     Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території лісгоспу проводяться за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.
     «Такі місця для цивілізованого відпочинку створюються у місцях масового скупчення та відпочинку туристів. Тому, закликаємо щоб відвідувачі рекреаційних пунктів не руйнували і не нищили те, що створено руками лісівників і з повагою ставилися до їхньої праці. Також закликаємо усіх, хто перебуває в лісі, не залишати там сміття та спільно дбати про чистоту в зелених масивах.  Дотримуйтесь правил безпеки, слідкуйте за можливістю падіння сухих дерев та гілок, гасіть вогонь після відпочинку, не ламайте споруди та дотримуйтесь карантинних обмежень,»  - підкреслює головний лісничий Олександр Веремій.
 
     Пресслужба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)