< Попередня новина


Війна в Україні продовжується

6.11.2019 08:33 | давність новини: 84 дн.
Автор:  Прес-служба Славутського лісгоспу
Категорія: Загальні новини

     В Україні щорічно виникає понад тисячу надзвичайних ситуацій природного й техногенного характеру, внаслідок яких гине багато людей, а матеріальні збитки сягають кількох мільярдів гривень.
     Відповідно до Плану основних заходів з підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста, була проведена збір-нарада з посадовими (відповідальними) особами цивільного захисту підприємств, установ та організацій міста з питань планування та організації цивільного захисту на 2020 рік.
     Учасники наради доповідали про хід виконання завдань у сфері цивільного захисту в 2019 році та надавали пропозиції для формування план-графіка заходів практичної підготовки (спеціальні об’єктові навчання, тренування формувань на суб’єкті господарювання) на 2020 рік.
     З метою вдосконалення навиків, пов’язаних з ліквідацією надзвичайних ситуацій, в ДП «Славутський лісгосп» щорічно проводяться спеціальні об”єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту відповідно до плану-графіка.   Подібні навчання дають можливість як рятувальникам ДСНС України так і працівникам лісгоспу не лише підвищити професійну майстерність, а і стають запорукою спільної  координації та успішного проведення пожежогасіння і аварійно рятувальних робіт у реальних випадках. Працівники лісгоспу  мають володіти певним рівнем знань.
     Найкраще, щоб реальних випадків було якомога менше, а всі випадки співпраці були учбовими.
 
     Прес-служба Славутського лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)