< Попередня новина


ВИКОРИСТАННЯ ЛІСОСИРОВИННИХ РЕСУРСІВ

19.11.2021 10:32 | давність новини: 10 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Лісосічний фонд Хмельницької області протягом останніх десятиліть і нині використовується рівномірно, раціонально і ефективно. Вдосконаленню та запровадженню нових природно-зберігаючих технологій, з урахуванням сучасних вимог ресурсозбереження, які зараз все більше запроваджуються у лісовому господарстві був присвячений практичний семінар управління на базі трьох лісових господарств Шепретівського району.
     Очолив проведення семінару заступник начальника обласного управління Юрій Безноско, та взяли активну участь у ньому головні інженери лісогосподарських підприємств.
     Перший етап був проведений  у ДП «Ізяславський лісгосп». Там оглянули практику відбору цінних сортиментів прирозкряжуванні довгомірнох лісоматеріалів з подальшим їх відсортуванням та визначенням класів якості на нижньому складі. Також ознайомились з роботою харвестера «John Deere» на рубках головного користування.
     У ДП «Славутський лісгосп» головний інженер Віктор Туринський ознайомив колег з нашим майданчиком попереднього огляду та сортування деревини.
Завершився семінар роботою на рубці головного користування, у Полонському лісництві ДП «Шепетівського лісгоспу», де відбувся моніторинг сортування та приймання лісо продукції.
     Підсумки виїзного семінару обговорили на пленарному засіданні, де головною ціллю прозвучало питання збільшення випуску  асортименту якісної і конкурентоспроможної продукції.
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)