< Попередня новина


Вивчення англійської мови за професійним спрямуванням

22.01.2019 13:16 | давність новини: 3 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Навколо англійської мови безліч міфів, які заважають її вивчати. Дехто впевнений, що говорити можна лише запам”ятавши декілька тисяч слів, дехто взагалі відмовляється вчити іноземну мову – каже, що не має часу, мотивації або впевненості, що все вдасться.
     Лісівники державного підприємства «Славутське лісове господарство» беруть активну участь у покращенні знань англійської мови.
     Навчання лісівників здійснюється шляхом проходження тренінгових модулів з метою підвищення професійної майстерності у викладанні англійської мови (English for Specific Purposes).
     Широке коло питань тренінгу має за мету удосконалити навчальні програми з вивчення англійської мови за професійним спрямуванням, що у загальному підсумку покликано покращити мовленнєві навички лісівників за фахом та поліпшити їх мовні компетенції. У викладанні англійської за професійним спрямуванням необхідно акцентувати увагу саме на компонент фаху та розробляти курси, спрямовані на вирішення автентичних ситуаційних завдань (real-world tasks) та фахових потреб лісівників.
     Свідомі люди близько чверті свого активного часу проводять у соціальних мережах. Англомовної інформації там у десяток разів більше ніж україномовної. Необхідно читати новини на англомовних ресурсах, поставити англійську мову у фейсбуці, переглядати фільми мовою оригіналу та стежити за постами англомовних юзерів у твіттері. 
     Ще однією мотивацією вивчення англійської мови є сертифікація лісгоспів за схемою Лісової опікунської ради, яка передбачає щорічне підтвердження відповідності ряду визначених стандартів ведення лісового господарства на підприємстві. Це означає що мінімум раз в рік акредитовані міжнародні експерти мають право, навіть без попередження, перевіряти виконання підприємством зобов’язань щодо дотримання вимог лісової сертифікації.
     Необхідно впроваджувати європейські підходи до  лісівництва, як у міжнародному проекті розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA. Маємо вивчати європейський досвід у запровадженні системи лісогосподарських заходів, які забезпечують наявність постійного лісового покриву, а також виконання лісом усіх його функцій (як джерела деревини, грибів, ягід,… туристично-рекреаційної функції). Лісівники та виробничники мають розуміти ідеї цієї системи господарювання та навчати населення практичному застосуванню наближеного до природи лісівництва.
     
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)