< Попередня новина


Зразок якісної посадки лісу

23.03.2020 12:21 | давність новини: 76 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Для наступних поколінь українців лісівники ДП «Славутське лісове господарство» досконало висаджують якісні лісові культури захисного лісорозведення на території Улашанівської ОТГ площею 19 гектарів. 
     На ідеально рівних рядках площею майже 9 гектарів вже зростає дуб червоний, дуб звичайний та сосна звичайна. До кожного саджанця проявлена величезна турбота та увага, адже за цим всім стоїть дуже важка і клопітка праця.
     У Жуківському лісництві до посадки лісу завжди готуються дуже ретельно. Перш ніж приступили до створення лісу, вони проводять механічну підготовку грунту, після цього здійснюють розмітку кожного рядка шнуром, щоб рядки були рівненькі. Та це ще не все, адже перед посадкою лісу ретельно відбирають ще посадковий матеріал.
Головний лісничий лісгоспу  - О.О. Веремій зазначає: «До вибору саджанців потрібно підходити дуже відповідально, адже з поганого саджанця не можна виростити доброго дерева, тому посадковий матеріал, відбираємо якісний і здоровий та обов’язково, перед самою посадкою лісу, кореневу систему обробляємо зволожуючи у спеціальному розчині». 
     Активну  участь у посадці лісових культур прийняли також працівники апарату управління лісгоспу. «Роботою» - цей процес назвати дуже важко, для лісівників – це є швидше захоплення, якому вони віддаються душею.
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)