< Попередня новина


Обласний етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2020» триває!!!

4.03.2020 11:29 | давність новини: 95 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей», спільно з Управлінням Держпраці у Хмельницькій області, підбито підсумки щорічного конкурсу дитячого малюнку у державному підприємстві Славутське лісове господарство.
     Конкурсні роботи виконані дітьми  за тематикою охорони праці у лісовому господарстві. Всі малюнки та аргументовані коментарі художників до них, безумовно заслуговують на увагу фахівців лісгоспу.
      Компетентне журі, визначило трьох переможців, у двох вікових групах. Переможцями визнано малюнки Білецької Анастасії, Георгійчук Софії та Верцехи Богдани.  Дівчата професійно відносяться до малювання, навчаються  у  школі мистецтв, та підказують нам своє особливе бачення екологічної та особистої безпеки. 
     Відзначені юні таланти, їхні батьки, залишились надзвичайно задоволеними проведеною вже традиційно (п’ятий раз) творчою та необхідною роботою.
     Усі дитячі малюнки надіслані до Управління Держпраці у Хмельницькій області для участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». Оцінювання художніх робіт яких відбудеться 5 березня 2020 року.
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)