< Попередня новина


На Славутчині почали весняну посадку лісових культур

11.03.2020 16:53 | давність новини: 88 дн.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутський лісгосп"
Категорія: Загальні новини

     Лісові насадження потребують постійного догляду та оновлення, тому що це зелені легені нашої планети. Один з найвідповідальніших та найважливіших етапів, до якого лісівники готуються на протязі року, є весняна лісокультурна кампанія.
     Відтворення лісів, що проводиться у формі їх відновлення та лісорозведення, - це здійснення певного комплексу заходів, відповідно до природоохоронних вимог з метою створення нових лісонасаджень. Щороку перед початком лісокультурних робіт у державних лісогосподарських підприємствах проводиться захист проектів лісових культур, які представляють головні лісничі та інженери з лісових культур. Там звертається увага на принципи та підходи у проектуванні майбутніх лісових насаджень, а саме: відповідність проектованих лісових порід типам умов місця зростання, змішування головних та супутніх деревних порід, за принципами лісового симбіозу; введення до складу лісових культур чагарників та плодових дерев; проектування створення кормових реміз та протипожежних бар’єрів, введення у склад порід – інтродуцентів.
     Цього року обсяги відтворення лісу в ДП «Славутський лісгосп» складуть 130 гектарів (110 га лісових культур та 20 га посадки на неугіддях). 
     Так у Романінському лісництві під керівництвом лісничого Кіричка О.В. створено захисні лісові насадження на площі 6,2 га, на землях не придатних для сільськогосподарського використання. Весь посадковий матеріал вирощений на власних розсадниках з насіння, яке зібрано на постійних лісо насіннєвих ділянках, генетичних резерватах та клонових плантаціях лісгоспу. 
Було посаджено такі породи як– дуб звичайний, дуб червоний з домішками ялини європейської, яблуні, груші, вільхи. 
     Головною метою лісовідновлення є збереження і відновлення корінних деревостанів регіону та забезпечення вирощування продуктивних, біологічно стійких деревостанів. Станом на 11 березня  2020 року вже посаджено 26,6 га лісових культур. Одночасно з посадкою зроблено доповнення лісових культур на площі 15 га.
     Запрошуємо бажаючих прийняти участь у посадці лісових культур та участі в Акції «Відновлюємо ліси разом» протягом тижня, з 21 до 29 березня поліпшити екологічну ситуацію в країні. Відповідальна особа  - Поєнко Тетяна Михайлівна тел.. 0673841019.
     Прес-служба ДП «СЛавутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)