< Попередня новина


Проходження процедури оцінки впливу на довкілля необхідна

4.06.2021 20:08 | давність новини: 62 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства в режимі ZOOM- конференції провело нараду з питань проходження процедури оцінки впливу на довкілля.  Вона відбувалася в трьох точках доступу: у Хмельницькому ОУЛМГ, ДП «Шепетівське ЛГ» та ДП «Ярмолинецьке ЛГ»  із залученням усіх підприємств управління. У  роботі наради взяв участь представник Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України П.С. Тєстов.
     Зазначалося, що оцінка впливу на довкілля є обов’язковим елементом у прийнятті рішень про ведення планової діяльності підприємств. Її висновки – це вимога до використання територій та природних ресурсів, охорони довкілля. А виконання заходів запобігає виникненню надзвичайних ситуацій.
Учасники наради детально обговорили процес здійснення, процедуру громадського обговорення та врахування висновків з оцінки впливу на довкілля. Набуті знання будуть впроваджуватися в практичну діяльність.
     По завершенню конференції головні лісничі трьох лісгоспів Шепетівського району продовжили обмін напрацюваннями у роботі, на виробничих площадках  ДП «Славутське лісове господарство». Було проаналізовано вирощування саджанців із закритою кореневою системою та робота лінії точного висіву насіння. Вирощування саджанців цінних порід деревини у коробах Голицького лісництва. Відбувся обмін думками стосовно заходів пожежної безпеки на підприємстві. Обговорили технологію та порядок виконання лісосічних робіт та процес електронного обліку деревини. 
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)