< Попередня новина


Колегія Хмельницького ОУЛМГ у ДП «Славутський лісгосп»

3.09.2021 09:17 | давність новини: 49 дн.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутскьий лісгосп"
Категорія: Загальні новини

     Другого осіннього дня ДП «Славутське лісове господарство» приймало учасників виїзної виробничої наради Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Активну участь у проведенні наради прийняли участь голова облдержадміністрації Сергій Васильович Гамалій та заступник голови Володимир Якимович Білик, директор департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА, Ганна Вікторівна Богданович, голова Шепетівської РДА Анатолій Федорович Катеринчук, начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Степанович Пешко,  його заступники, та директори лісогосподарських підприємств області.
     Директор лісогосподарського підприємства Віктор Вікторович Сапожнік розповів присутнім на нараді про основні фінансово - економічні показники роботи підприємства, організував огляд шкілки лісових культур у коробах, в Голицькому лісництві, та лісових насаджень різних років створення. Було розглянуто  питання вчасного і якісного проведення  доглядів за лісовими культурами. Також було розглянуто сучасну лісозаготівельну техніку та технологічний процес розробки лісосіки за вибірковою системою
     Із зростанням потреб населення у культурному відпочинку розширюється та покращується мережа рекреаційних пунктів. Присутні із задоволенням оглянули реконструйований дитячий майданчик, біля центральної садиби лісгоспу, де створена еколого-просвітницька стежка з масою цікавої  та корисної інформації та оновлену  стару контору лісгоспу, де планується розмістити класи шкільної екологічної освіти. Були оглянута новопридбані лісові плуги, мульчери та новий трактор марки «Farmer».
     Учасники наради  ознайомились з виробництвом, яким пишається наше підприємство, - першою в Україні поточно-автоматичною лінією для точного висіву насіння, фірми Urbinati (Італія) де нарощуються об’єми та якість вирощування сіянців із закритою кореневою системою. Два павільйони для вирощування сіянців розширено та добудовано  на вирощування понад 700 тисяч штук сіянців лісових порід. 
     Голова ОДА Сергій Васильович Гамалій особистим прикладом, роботою на лінії точного висіву насіння підтримав ініціативи лісівників по підвищенню лісистості та створенню нових лісових масивів у області. Конвеєр забезпечує все Хмельницьке управління посадковим матеріалом із закритою кореневою системою, відмовою від ручної праці та доведенням її до повної автоматизації. Такими є наші спільні зусилля на запровадження нових технологій та сприяння частковому розв’язанню проблем всихання лісів, оновлення насадження і переходу до вирощування лісів на засадах, наближених до природи лісівництва.
     Ознайомились учасники наради і з роботою лісопожежної станції II типу, системою раннього виявлення лісових пожеж та засобами пожежогасіння. 
    Лісогосподарські підприємства Хмельницького ОУЛМГ сумлінно проводять свою діяльність в напрямках забезпечення сировиною українських деревообробників та сталого лісоутворення.
 
     Прес служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)