< Попередня новина


Для озеленення садиб звертайтесь у ДП «Славутський лісгосп»

27.09.2019 08:52 | давність новини: 254 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

Лісівники ДП «Славутський лісгосп» власними силами наповнюють бюджет підприємства для розвитку лісового господарства. Одним із джерел надходження є реалізація посадкового  матеріалу. Сьогодні збільшується попит і на декоративний матеріал, який все частіше використовують для озеленення населених пунктів, особистих садиб та територій підприємств.
     Сьогодні ми розкажемо про Голицьке лісництво, у розсаднику та теплицях якого вирощують понад 60 видів декоративних рослин та саджанці дуба звичайного, ялини європейської, сосни звичайної.  Туї, самшит, ялівці, тис, гібіскуси та багато інших – усе це користується неабиякою популярністю, як серед місцевого населення, так і серед  установ та організацій, що перебувають у зоні діяльності лісгоспу. Чудовий наглядний приклад ландшафтного дизайну можна побачити на території центральної садиби лісгоспу. Щорічно підприємство працює в напрямку збільшення асортименту, де сьогодні вирощують 100 видів декоративних рослин.
     Запрошуємо на центральну садибу підприємства та у Голицьке лісництво усіх, хто бажає придбати декоративний посадковий матеріал. При бажанні покупця, фахівці – інженери лісового господарства,  можуть надати консультацію по оформленню певного ландшафту чи альпійської гірки.
     Якісні саджанці неодмінно приживуться на території Вашої садиби і радуватимуть Вас своєю красою.
     З питань купівлі декоративного посадкового матеріалу звертайтесь за адресою:
м. Славута, вул. Г. Кузовкова,1 та  вул. Б. Хмельницького, 149
або телефонуйте 098-578-06-90, 067-384-10-19, 03842-7-03-80
     Водночас, за словами лісівників, догляд за територією – це додатковий привід нагадати про те, що чистота навколо залежить від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти природу в її ідеальному стані. Головне, щоб бажання було жити в чистому, а значить безпечному природному середовищі.

     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)