< Попередня новина


ДОГЛЯД ЗА ЛІСОВИМИ КУЛЬТУРАМИ ПРОВОДИТЬСЯ

22.07.2019 11:02 | давність новини: 191 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Лісокультурні роботи – роботи зі штучного створення лісових насаджень. Вони включають: збирання та оброблення лісового насіння, обробіток грунту в лісорозсадниках та в місцях вирощування стиглого лісу, висівання обробленого насіння в оброблений грунт або пересаджування в нього молодих рослин, догляд за ними шляхом механічного оброблення грунту, або іншими способами, що протидіють розвитку небажаної рослинності в місцях штучного вирощування дерев.
     Важливим критерієм оцінки роботи кожного лісівника, керівника держлісгоспу є стан лісових культур. Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. Крім цього знищення бур’янів та порослі малоцінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах. Основна мета доглядів за лісовими культурами – створення умов для росту основних лісо утворюючих порід, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу травянистої рослинності та другорядних порід.
     В залежності від віку посадок, ступеню забур’яненості, догляди проводяться як методом обкошування міжрядь, так і у вигляді ручного прополювання молодих культур у рядках. З кущорізами за літо, буває, три-чотири рази обходять ділянки, прочищаючи їх від бур’янів. 
     На сьогодні по лісгоспу вже проведено доглядів за лісовими культурами на площі 370 гектарів.
     Славутські лісівники справляються з нелегкою і відповідальною роботою, адже вони мають залишити після себе державі високоякісні ліси.
     
     
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)