< Попередня новина


ДП «Славутський лісгосп» співпрацює у проведенні лісокультурної справи з НПП «Мале Полісся»

4.07.2019 14:26 | давність новини: 103 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

         У ДП «Славутське лісове господарство» продовжує зростати нове покоління сучасного лісу. Це перші саджанці, вирощені за польською суперсучасною технологією, яка допомагатиме висаджувати на Поліссі лісові культури із закритою кореневою системою.
          Працівники НПП «Мале Полісся»,  детально вивчають перспективну діяльність цеху з переробки та зберігання лісонасіннєвої сировини, вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою, та плани на майбутнє підприємства. Тут є необмежені можливості для дослідницької та наукової роботи.
      Цікавим для науковців є види різних ботаніко - географічних груп флори, довготермінове зберігання жолудя звичайного, яке на підприємстві планують зберігати до трьох років, без відчутної втрати схожості насіння.   Всі позитивно оцінюють роботу нашого підприємства, яке є одним з перших в Україні, де застосовуються передові технології в лісовому насінництві та вирощуванні лісового садивного матеріалу.
     Як повідомлялось раніше, за допомогою лінії підприємством було висіяно понад 400 тисяч посадкових місць в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а саме такі основні лісо- утворюючі породи:  сосна звичайна , модрина європейська, ялина європейська, бук лісовий, дуб звичайний.
     Річна продуктивність комплексу становить  1  млн. сіянців із закритою кореневою системою. У перспективі з використанням наявних теплиць на підприємствах Хмельницького ОУЛМГ сумарна кількість вирощеного садивного матеріалу становитиме близько 3 млн.  сіянців із закритою та покращеною кореневою системою.
 
 
Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)